Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

KA Beveren-Waas

Beveren
(Oost-Vlaanderen)

Kathleen Thomassen
037 50 96 80
info@kabeveren.net

16/08/2019

GO! Talent

Dendermonde
(Oost-Vlaanderen)

Tom Rydant
052 25 87 47
tom.rydant@go-talent.be

01/09/2019

GO! Lyceum

Gent
(Oost-Vlaanderen)

Ira De Rycke
092 20 10 70
ira.de.rycke@proximus.be

23/08/2019

GO! SBSO Sibbo

Tongeren
(Limburg)

Kirsten Martens
0470 86 05 02
kirsten.martens@sibbo.be

29/08/2019

Sint-Carolus

Sint-Niklaas
(Oost-Vlaanderen)

Katia De Keuleneir
037 80 51 23
katia.dekeuleneir@sint-carolus.be

01/09/2019

TechniGO! 

Aalst
(Oost-Vlaanderen)

Ann Binon
053 46 70 30
personeel@technigo.be

26/09/2019

VTI Brugge - Centrum Leren en Werken

Brugge
(West-Vlaanderen)

Martine Depondt
0471 20 55 13
martine.depondt@vtibrugge.be

01/09/2019

Vrije Technische Scholen - Centrum Leren en Werken

Sint-Niklaas
(Oost-Vlaanderen)

Linda Maes
037 77 44 31
linda.maes@vtssn.be

01/09/2019

GO! Campus Genk ALTEA

Genk
(Limburg)

Myriam Snellinx
089 35 16 31
directie.altea@gocampusgenk.be

1/09/2019

GO! Campus Genk Middenschool

Genk
(Limburg)

Yvette Bambust
089 35 16 31
directie.middenschool@gocampusgenk.be

1/09/2019

Stedelijk Lyceum Olympiade

Antwerpen
(Antwerpen)

Leen Riské en Katrien De Witte
032 42 90 66
leen.riske@so.antwerpen.be en katrien.dewitte@so.antwerpen.be

1/09/2019

Sint-Norbertusinstituut

Antwerpen
(Antwerpen)

Wilfried De Hert
03 237 71 95
wilfried.dehert@sint-norbertus.be

1/09/2019

GO! Technisch Atheneum Kapellen

Kapellen
(Antwerpen)

Axel Lynen
036 64 43 00
directie@gotakapellen.be

1/09/2019

Sint-Willebrord Heilige Familie

Berchem
(Antwerpen)

Jan Claus
032 39 27 87
willebrord@wilfam.be

1/09/2019

AvAnt Provinciale Middenschool

Deurne
(Antwerpen)

Ann Tobback
03 360 59 00
ann.tobback@provincieantwerpen.be

2/09/2019

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

SG Meetjesland pdf bestandVacature (172 kB)

Eeklo
(Oost-Vlaanderen)

Laura Wagemans
092 18 78 61
laura.wagemans@sgr23.be

01/09/2019

Vrije basisschool Sint-Jozef

Mere
(Oost-Vlaanderen)

Directeur
053  83 75 33
vbsmere@yahoo.com

Zo snel mogelijk

GO! Basisschool De Bij

Liedekerke
(Vlaams-Brabant)

Directeur
053 46 93 30
directie@debij.be

Zo snel mogelijk

GO! Koninklijk Atheneum Zottegem

Zottegem
(Oost-Vlaanderen)

Martine De Bruyne
093 26 78 40
martine.debruyne@kaz.be

Zo snel mogelijk

GO! Atheneum Klein-Brabant

Bornem
(Antwerpen)

Geert Joos
038 97 98 18
geert.joos@rvl.be

Zo snel mogelijk

Basisschool Campus Kompas

Wetteren
(Oost-Vlaanderen)

Sven Geenens
0488 40 31 10
sven.geenens@sgr18.be

Zo snel mogelijk

Vrije Lagere School Prinsenhof

Grimbergen
(Vlaams-Brabant)

Pol Swannet
022 69 89 35
directie.deparel@gmail.com

Zo snel mogelijk

GO! Basisschool De Linde

Borgloon
(Limburg)

Anja Cuyx
012 74 13 95
anja.cuyx@bsdelinde.be

Zo snel mogelijk

Don Bosco Technisch Instituut

Helchteren
(Limburg)

Tim Luts
011 52 14 19
tim.luts@donboscohelchteren.be

Zo snel mogelijk

Gemeentelijke Vrije Basisschool Maria-Assumpta

Brussel
(BHG)

Dhr. Johan Eliat
024 78 82 24
ozcs.west-brabant@vorselaaroi.be

1/09/2019

Mosa-RT Technisch Instituut Sint-Jansberg

Maaseik
(Limburg)

Marita Beerten
089 56 30 59
marita.beerten@mosa-rt.be

1/09/2019

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! SO De Vesten

Herentals 
(Antwerpen)

Kiala Renders
014 21 11 44
kiala.renders@campusdevesten.be

Zo snel mogelijk

GO! Atheneum & Leefschool De Tandem

Eeklo
(Oost-Vlaanderen)

Laura Wagemans
092 187 861
laura.wagemans@sgr23.be

Zo snel mogelijk

GO! Koninklijk Technisch Atheneum I De Prins

Diest
(Vlaams-Brabant)

Peter Amerlinck
0478 20 51 76
peter.amerlinck@deprinsdiest.be

Zo snel mogelijk

GO! Basisschool voor buitengewoon onderwijs Wilgenduin

Kalmthout
(Antwerpen)

Raf Fransen
036 66 60 24
directie@wilgenduin.be

Zo snel mogelijk

Vrije Lagere School Sint-Michiel

Leopoldsburg
(Limburg)

Geert De Meulemeester
011 40 12 12
geert.demeulemeester@tofkids.be

1/09/2019

COLOMAplus

Mechelen
(Antwerpen)

Martine Van Ouytsel
015 42 27 03

2/09/2019

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Gemeente  Zultepdf bestandVacature (101 kB)

Zulte
(Oost-Vlaanderen)

Véronique Balcaen
093 81 41 97
veronique.balcaen@police.belgium.eu

Zo snel mogelijk

Gemeente Bredene

Bredene
(West-Vlaanderen)

Hubert Schmitt
059 33 91 91
hubert.schmitt@bredene.be

Zo snel mogelijk

Gemeentebestuur Liedekerke

Liedekerke
(Vlaams-Brabant)

Koen De Feyter
053 64 55 70
koen.defeyter@liedekerke.be

Zo snel mogelijk

MOEV West-Vlaanderen - Meester op de Fiets

Roeselare
(West-Vlaanderen)

Leen Van Looy
051 26 50 30
leen.vanlooy@wvl.moev.be

Zo snel mogelijk

Drive Up Safety pdf bestandVacature DUS (413 kB)

Merelbeke
(Oost-Vlaanderen)

Stefan De Craecker
0476 96 15 17
stefan@dus.be

Zo snel mogelijk

Preventiedienst Blankenberge

Blankenberge
(West-Vlaanderen)

Catherine Lambin
050 636 481
personeelsdienst@blankenberge.be

Zo snel mogelijk

Stad Izegem (vacature)

Izegem
(West-Vlaanderen)

Elien Degezelle
051 33 73 47
elien.degezelle@izegem.be

Zo snel mogelijk

Stad Roeselare (vacature)

Roeselare
(West-Vlaanderen)

Ruben Verstraete
 051 26 24 63
ruben.verstraete@roeselare.be

Zo snel mogelijk

MOEV Limburg - Meester op de Fiets

Houthalen-Helchteren
(Limburg)

Koen Stas
011 60 33 86
koen.stas@limburg.moev.be

Zo snel mogelijk

Gemeente Malle

Malle
(Antwerpen)

Isabel Van Elsen
033 10 05 30
isabel.vanelsen@malle.be

Zo snel mogelijk

Stad Genk

Genk
(Limburg)

Marjan Frederix
089 65 46 68
marjan.frederix@genk.be

21/08/2019

Gemeente Hechtel-Eksel

Hechtel-Eksel
(Limburg)

Lieve Deckers
011 73 01 48
lieve.deckers@hechtel-eksel.be

1/09/2019

Schoolspotters

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Lokale Politie Sint-Niklaas

Sint-Niklaas
(Oost-Vlaanderen)

Wafae Benacher
037 78 31 17
wafae.benacher@sint-niklaas.be

01/10/2019

Preventiedienst Blankenberge

Blankenberge
(West-Vlaanderen)

Catherine Lambin
050 636 480
personeelsdienst@blankenberge.be

Zo snel mogelijk

Jeugddienst Eeklo

Eeklo
(Oost-Vlaanderen)

Tijs Blomme
092 18 29 20
jeugd@eeklo.be

Zo snel mogelijk

Preventiedienst Gent

Gent
(Oost-Vlaanderen)

Info volgt

1/10/2019