Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Damiaaninstituut (CDO) Aarschot
(Vlaams-Brabant)
Mirreille Vanderbruggen
016 56 37 33
mireille.vanderbruggen@damiaaninstituut.be
01/07/2019
EDUGO Campus De Brug Oostakker
(Oost-Vlaanderen)
Rachel De Muur
09 225 91 34
rachel.demuur@edugo.be
Zo snel mogelijk
Vrij Technisch Instituut 2 - CLW De Kering Aalst
(Oost-Vlaanderen)
Kathleen De Braekeleer
053 60 71 66
clw@vtiaalst.be
19/04/2019
 Vrij Technisch Instituut 1 Aalst
(Oost-Vlaanderen)

Pieter Bogaert
053 73 92 62
pieter.bogaert@vtiaalst.be

15/04/2019
GO! SBSO Rumbeke - Campus Ter Sterre Moorslede
(West-Vlaanderen)
Friedel Pattyn
051 77 77 75
friedel.pattyn@g-o.be
Zo snel mogelijk
GO! Atheneum Emanuel Hiel

Schaarbeek
(Brussel)

Martin Lamouris
02 241 31 08
info@kahiel.be
23/04/2019

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Vrije Basisschool Prinsenhof Grimbergen
(Vlaams-Brabant)
Pol Swannet
022 69 89 35
directie.deparel@gmail.com
23/04/2019
TechniGO! Campus Ledebaanpdf bestandVacature (248 kB) Aalst
(Oost-Vlaanderen)

Dirk Caluwaerts
053 76 92 55
tac.ledebaan@technigo.be

Zo snel mogelijk
VTI Sint Lucas Menen Menen
(West-Vlaanderen)
Filip Vermont
052 23 47 95
filip.vermont@vtimenen.be
Zo snel mogelijk
GO! Koninklijk Technisch Atheneum Brugge Brugge
(West-Vlaanderen)
Filip De Bel
0476 78 17 48
filip.de.bel@scholengroep25.be
Zo snel mogelijk
GO! Basisschool Einstein De Haan De Haan
(West-Vlaanderen)
Martine Somers
050 80 00 78
martine.somers@scholengroepimpact.be
Zo snel mogelijk
GO! Basisschool De Linde Borgloon
(Limburg)
Anja Cuyx
012 74 13 95
anja.cuyx@bsdelinde.be
01/04/2019
Basisschool De Duizendpoot As
(Limburg)
Bart Wijgaerts
089 32 23 10
wijgaerts.bart@scholengroep14.be
23/04/2019

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! SO De Vesten Herentals 
(Antwerpen)
Kiala Renders
014 21 11 44
kiala.renders@campusdevesten.be
Zo snel mogelijk
GO! Atheneum & Leefschool De Tandem Eeklo
(Oost-Vlaanderen)
Laura Wagemans
092 187 861
laura.wagemans@sgr23.be
Zo snel mogelijk
GO! Koninklijk Technisch Atheneum I De Prins Diest
(Vlaams-Brabant)
Peter Amerlinck
0478 20 51 76
peter.amerlinck@deprinsdiest.be
Zo snel mogelijk
GO! Atheneum Klein Brabant Bornem
(Antwerpen)

Geert Joos
03 897 98 18
geert.joos@rvl.be

Zo snel mogelijk
GO! Basisschool voor buitengewoon onderwijs Wilgenduin Kalmthout
(Antwerpen)

Raf Fransen
03 666 60 24
directie@wilgenduin.be

Zo snel mogelijk

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Drive Up Safety pdf bestandVacature DUS (413 kB) Merelbeke
(Oost-Vlaanderen)
Stefan De Craecker
0476 96 15 17
stefan@dus.be
01/04/2019
Preventiediesnt Blankenberge Blankenberge
(West-Vlaanderen)
Catherine Lambin
050 636 481, personeelsdienst@blankenberge.be
01/04/2019
Stad Izegem (http://www.izegem.be/jobs/118) Izegem
(West-Vlaanderen)
Elien Degezelle
051 33 73 47
elien.degezelle@izegem.be
15/05/2019
Stad Roeselare (https://www.roeselare.be/vacature/medewerker-project-verkeersveiligheid-startbaan-politiezone-riho-0) Roeselare
(West-Vlaanderen)
Ruben Verstraete
 051 26 24 63
ruben.verstraete@roeselare.be
01/04/2019
Stad Kortrijk Kortrijk
(West-Vlaanderen)
Els Strubbe
056 27 86 54
els.strubbe@kortrijk.be
 
Zo snel mogelijk
Stad Oostende Oostende
(West-Vlaanderen)
Sandra Acken
059 25 89 52
sandra.acken@oostende.be
Zo snel mogelijk

Schoolspotters

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Momenteel geen nieuwe vacatures