Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Centrum Leren en Werken Westhoek Nieuwpoort Dayle Kyndt
05 862 44 90
co.clw@go-scholengroepwesthoek.be
1/04/2018
GO! Technisch Atheneum Brasschaat Brasschaat Peter Goedemé
03 651 55 71
info@ktabrasschaat.be
16/04/2018
SBSO Rumbeke - Campus Ter Sterre Moorslede Friedel Pattyn
05 177 77 75
friedel.pattyn@g-o.be
z.s.m.
GO! Campus Altea Genk Myriam Snellinx
089 35 16 31
directie.altea@gocampusgenk.be
01/07/2018
Oscar Romerocollege CLW Dendermonde Johan De Lathouwer
052 25 95 50
johan.delathouwer@romerocollege.be
Zo snel mogelijk
Provinciale Middenschool Gent Henk Vlerick
09 267 12 42
h.vlerick@pm-gent.be
01/09/2018
Technisch Instituut Don Bosco Sint-Pieters-Woluwe

Wim Pauli
02 771 99 62
personeelsdienst@dbspw.be

Zo snel mogelijk
KSO Glorieux Ronse Greet Vandenberghe
055 50 00 35
greetvandenberghe@koronse.be
27/08/2018
Campus De Helix² Maasmechelen Martijn Flipkens
089 77 99 68
martijn.flipkens@campusdehelix.be
01/09/2018

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GVBS De Droomgaard

Sint-Katherina-Lombeek

Johan Eliat
02 478 82 24
ozcs.west-brabant@vorselaaroi.be

Zo snel mogelijk

GVLS Kristus Koning Assumpta

Brussel

Johan Eliat
02 478 82 24

zo snel mogelijk

Sint-Maarten Bovenschool Beveren

Piet De Graeve
03 775 79 59
piet.de.graeve@sgbb.be

Zo snel mogelijk
Scheppersinstituut pdf bestandvacature jojo-onderhoudsmedewerker.pdf (127 kB) Antwerpen

Luc Dekelver
0479 91 19 22
luc.dekelver@scheppers.be

20/08/2018

Scholengroep Meetjesland pdf bestandVacature (279 kB) Eeklo CV en motivatiebrief vòòr 18/06 naar
communicatie@sgr23.be .
01/08/2018

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Sint Lodewijkscollege Sint-Andries

Koen Seynaeve
050 40 68 40
koen.seynaeve@sint-lodewijkscollege.be

zo snel mogelijk
GO! Atheneum Klein Brabant Bornem

Geert Joos
03 897 98 18
geert.joos@rvl.be

zo snel mogelijk

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Stad en Politiezone Leuven

Leuven

Eef De Duffeleer
01 621 07 33
pz.leuven.hrm@police.belgium.eu 

Zo snel mogelijk

Stichting Vlaamse Schoolsport

Antwerpen

Eric De Jongh
03 366 41 10
eric.dejongh@antwerpen.schoolsport.be

vanaf 10/04/2018

Stichting Vlaamse Schoolsport

Houthalen-Helchteren

Koen Stas
01 160 33 86
koen.stas@limburg.schoolsport.be

Zo snel mogelijk

Stichting Vlaamse Schoolsport doc bestandMeester op de fiets.doc (34 kB)

Leuven

Eric Swinnen
01 629 85 20
eric.swinnen@vlbrabant.schoolsport.be

Zo snel mogelijk
Stad Antwerpen Antwerpen Graziella Tassinari
03 338 93 60
graziella.tassinari@stad.antwerpen.be
Zo snel mogelijk
Gemeentebestuur Hemiksem Hemiksem Ria Cools
03 288 26 21
ria@hemiksem.be
Zo snel mogelijk
Stad Genk  pdf bestandVacature_medewerker_verkeersveiligheid.pdf (116 kB) Genk Marjan Frederix
08 965 46 68
marjan.frederix@genk.be
Zo snel mogelijk

Schoolspotters

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Stad Hasseltdocx bestandFUNCTIEBESCHRIJVING_SCHOOLSPOTTER_2018.docx (27 kB) Hasselt

Katja Coenen
011 23 95 99
loopbaan@hasselt.be

Solliciteren tot en met 31/03/2018.
Stad Genk pdf bestandVacature_schoolspotter.pdf (116 kB) Genk Hilde Ceyssens
08 965 41 12
hilde.ceyssens@genk.be
z.s.m.
Stad Turnhout Turnhout Bart Wilrycx
01 444 33 81
personeeldsienst@turnhout.be
1/09/2018
Stad Gent (2 vacatures) Gent Eva Poesmans
0477 400 906
eva.poesmans@stad.gent
10/08/2018 of
01/09/2018