Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Visitatie Mariakerke
(Oost-Vlaanderen)
Christine Desmaele
09 226 76 83
christine.desmaele@visitatie.be
Zo snel mogelijk
GO! Technisch Atheneum Campus De Brug Vilvoorde
(Vlaams-Brabant)
Viviane Vanden Wyngaert
02 257 03 90
ktav.adjunct@sgr10.be
Zo snel mogelijk
GO! Athena campus Drie Hofsteden (2de & 3de graad) Kortrijk
(West-Vlaanderen)
Bettina Ghyselinck
056 22 34 81
personeelsdienst@athena-driehofsteden.be
Zo snel mogelijk
CDV Het Treffen Limburg (Arktos) Hasselt
(Limburg)
Gert Bortels
gbortels@arktos.be
Zo snel mogelijk
GO! SBSO Rumbeke - Campus Ter Sterre Moorslede
(West-Vlaanderen)
Friedel Pattyn
051 77 77 75
friedel.pattyn@g-o.be
Zo snel mogelijk

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! Basisschool Mini-Maks Knokke
(West-Vlaanderen)
Martine Somers
050 88 00 78
martine.somers@scholengroepimpact.be
Zo snel mogelijk
GO! Koninklijk Technisch Atheneum Brugge Brugge
(West-Vlaanderen)
Filip De Bel
0476 78 17 48
filip.de.bel@scholengroep25.be
Zo snel mogelijk
GO! Basisschool Einstein De Haan De Haan
(West-Vlaanderen)
Martine Somers
050 80 00 78
martine.somers@scholengroepimpact.be
Zo snel mogelijk
Vrije Kleuterschool Sint-Dimpna

Geel
(Antwerpen)

Gie Geuns
014 58 91 30
gie.geuns@kogeka.be
01/03/2019
GO! Basisschool De Linde Borgloon
(Limburg)
Anja Cuyx
012 74 13 95
anja.cuyx@bsdelinde.be
01/04/2019

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! Atheneum & Leefschool De Tandem Eeklo
(Oost-Vlaanderen)
Laura Wagemans
092 187 861
laura.wagemans@sgr23.be
Zo snel mogelijk
GO! Koninklijk Technisch Atheneum I De Prins Diest
(Vlaams-Brabant)
Peter Amerlinck
0478 20 51 76
peter.amerlinck@deprinsdiest.be
Zo snel mogelijk
GO! Atheneum Klein Brabant Bornem
(Antwerpen)

Geert Joos
03 897 98 18
geert.joos@rvl.be

Zo snel mogelijk
Campus De Vesten Herentals
(Antwerpen)

Kiala Renders
014 86 16 32
kiala.renders@campusdevesten.be

Zo snel mogelijk
GO! Basisschool voor buitengewoon onderwijs Wilgenduin Kalmthout
(Antwerpen)

Raf Fransen
03 666 60 24
directie@wilgenduin.be

Zo snel mogelijk

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Stad Izegem Izegem
(West-Vlaanderen)
Elien Degezelle
051 33 73 47
elien.degezelle@izegem.be
15/05/2019
Stad Roeselare Roeselare
(West-Vlaanderen)
Ruben Verstraete
 051 26 24 63
ruben.verstraete@roeselare.be
01/04/2019
Vlaamse Stichting Verkeerskunde pdf bestandVacature VSV (579 kB) Mechelen
(Antwerpen)
Elke Goris
 016 63 14 06
elke.goris@vsv.be
Zo snel mogelijk
Stad Kortrijk Kortrijk
(West-Vlaanderen)
Els Strubbe
056 27 86 54
els.strubbe@kortrijk.be
 
Zo snel mogelijk
Stad Oostende Oostende
(West-Vlaanderen)
Sandra Acken
059 25 89 52
sandra.acken@oostende.be
Zo snel mogelijk

Schoolspotters

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Momenteel geen nieuwe vacatures