Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Centrum Leren en Werken Westhoek Nieuwpoort Dayle Kyndt
05 862 44 90
co.clw@go-scholengroepwesthoek.be
30/06/2018
SBSO Rumbeke - Campus Ter Sterre Moorslede Friedel Pattyn
05 177 77 75
friedel.pattyn@g-o.be
09/06/2018
GO! Campus Altea Genk Myriam Snellinx
089 35 16 31
directie.altea@gocampusgenk.be
01/07/2018
Oscar Romerocollege CLW Dendermonde Johan De Lathouwer
052 25 95 50
johan.delathouwer@romerocollege.be
Zo snel mogelijk
Provinciale Middenschool Gent Henk Vlerick
09 267 12 42
h.vlerick@pm-gent.be
01/09/2018
Technisch Instituut Don Bosco Sint-Pieters-Woluwe

Wim Pauli
02 771 99 62
personeelsdienst@dbspw.be

Zo snel mogelijk
Campus De Helix² Maasmechelen Martijn Flipkens
089 77 99 68
martijn.flipkens@campusdehelix.be
01/09/2018
VZW Vrije Technische Scholen Sint-Niklaas Linda Maes
03 777 4431
linda.maes@vtssn.be
01/09/2018
De Leerexpert Schoolstraat Antwerpen ELien Huijbs
03 292 31 50
elien.huijbs@so.antwerpen.be
1/09/2018
Werken en Leren Antwerpen Zuid Berchem Andy Dorriné
andy.dorriné@so.antwerpen.be
1/10/2018
GO! Middenschool Campus Kompas Wetteren Bart Roels
09 365 60 25
middenschool@campuskompas.be
29/08/2018
KTA2 Villers Hasselt Karen Dewalheyns
011 30 09 50
karen.dewalheyns@kta2hasselt.be
31/08/2018
KTA2 Villers CDO Zonhoven Karen Dewalheyns / Andrée Berghmans
011 30 09 52
01/10/2018
BuSO De Karwij Lokeren Patrick De Meulenaer
0476  78 24 14
patrick.demeulenaer@de-karwij.be 
z.s.m.
KTA Mobi Gent Katty Nobels
0468 18 42 36
adjunctdir@ktamobi.be
18/09/2018
Zaveldal (BuSo) Brussel Geert Roukaerts
0475 71 05 40
geert.roukaerts@zaveldal-vgc.be
11/10/2018
Deeltijds Oostende Go! Oostende Nicole Blomme
05 970 77 50
coordinator@deeltijdsonderwijs.com
01/10/2018
avAnt Provinciaal Onderwijs campus Rivierenhof Deurne Ann Tobback
ann.tobback@provincieantwerpen.be
03 360 59 00
27/11/2018
GO! Busleyden Atheneum Campus Nekkerspoel Mechelen Dirk Buelens
deeltijds.onderwijs@telenet.be
015 55 55 61
01/10/2018
Stedelijk Lyceum Lakbors Deurne Leen Van Tongerloo
03 360 50 20 
leen.vantongerloo@so.antwerpen.be
z.s.m.

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Sint-Maarten Bovenschool Beveren

Piet De Graeve
03 775 79 59
piet.de.graeve@sgbb.be

Zo snel mogelijk
Scheppersinstituut pdf bestandvacature jojo-onderhoudsmedewerker.pdf (127 kB) Antwerpen

Luc Dekelver
0479 91 19 22
luc.dekelver@scheppers.be

20/08/2018

Scholengroep Meetjesland pdf bestandVacature (279 kB) Eeklo CV en motivatiebrief vòòr 18/06 naar
communicatie@sgr23.be .
01/08/2018
Basisschool Tuimeling Zemst Guy Bal
015 61 03 31
school@tuimeling.be
01/10/2018
GO! Basisschool De Bij Liedekerke Jens Vanderghote
jens.Vanderghote@sgrdender.be
053 46 93 13
Zo snel mogelijk

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Sint Lodewijkscollege Sint-Andries

Koen Seynaeve
050 40 68 40
koen.seynaeve@sint-lodewijkscollege.be

Zo snel mogelijk
GO! Atheneum Klein Brabant Bornem

Geert Joos
03 897 98 18
geert.joos@rvl.be

Zo snel mogelijk
Wittouckschool Brussel

Christine Sterckx
02 421 08 60
chrstine.sterckx@brunette.brucity.be

Zo snel mogelijk
VBS De Sprankel Beervelde

Paul De Wilde
09 355 88 00
directie@desprankel.be

Zo snel mogelijk
Campus De Vesten Herentals

Kiala Renders
014 86 16 32
kiala.renders@campusdevesten.be

Zo snel mogelijk
GO! Basisschool Voskenlaan Gent

Elke Van de Kerckhove
elke.vandekerckhove@scholengroep.gent
09 272 77 87

Zo snel mogelijk
Vrij Technisch Instituut Brugge

Hans Tamsin
050 47 25 73
hans.tamsin@vtibrugge.be

Zo snel mogelijk
GO! BS voor buitengewoon onderwijs Wilgenduin Kalmthout

Raf Fransen
03 666 60 24
directie@wilgenduin.be

Zo snel mogelijk
VBS Sint-Vincentius Oostakker

Marleen Desmet
marleen.desmet@edugo.be
09 259 21 01

Zo snel mogelijk
Immaculata-Instituut Sint-Michiel

Katleen Albrecht
katleen.albrecht@vzwsint-lodewijkbrugge.be
050 40 68 40

Zo snel mogelijk
Vrije basisschool Mozaïek Maasmechelen

Bert Paulissen
089 76 34 99
directie@mozaiekmm.be

Zo snel mogelijk
Lyceum Aan de Stroom Temse Gerry Verbeeck
0475 85 31 68
tac@lyceumtemse.be
01/09/2018

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Stichting Vlaamse Schoolsport

Antwerpen

Eric De Jongh
03 366 41 10
eric.dejongh@antwerpen.schoolsport.be

vanaf 10/04/2018

Stichting Vlaamse Schoolsport

Houthalen-Helchteren

Koen Stas
01 160 33 86
koen.stas@limburg.schoolsport.be

Zo snel mogelijk

Stichting Vlaamse Schoolsport doc bestandMeester op de fiets.doc (34 kB)

Leuven

Eric Swinnen
01 629 85 20
eric.swinnen@vlbrabant.schoolsport.be

Zo snel mogelijk
Gemeentebestuur Hemiksem Hemiksem Ria Cools
03 288 26 21
ria@hemiksem.be
Zo snel mogelijk
Stad Roeselare Roeselare Timmy Van Ecke
05 126 24 11
timmy.vanecke@roeselare.be
Zo snel mogelijk
Gemeentebestuur Essen Essen Nadia Van den Dorpel
03 670 01 33
nadia.vandendorpel@essen.be
Zo snel mogelijk
Gemeentebestuur Malle Malle Isabel Van Elsen
03 310 05 30
isabel.van.elsen@malle.be
Zo snel mogelijk
Stad Menen Menen Inge Motte
05 652 71 80
personeelsdienst@menen.be
Zo snel mogelijk

Schoolspotters

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Stad Hasseltdocx bestandFUNCTIEBESCHRIJVING_SCHOOLSPOTTER_2018.docx (27 kB) Hasselt

Katja Coenen
011 23 95 99
loopbaan@hasselt.be

Zo snel mogelijk
Stad Eeklo (VDAB-vacature) Eeklo Tijs Blomme
09 218 29 20
jeugd@eeklo.be
Zo snel mogelijk
Stad Roeselare Roeselare Timmy Van Ecke
05 126 24 11
timmy.vanecke@roeselare.be
Zo snel mogelijk