Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School Regio Contactpersoon Indiensttreding

TechniGO! campus Ledebaan

Aalst

Bjorn Moerman
05 376 92 51
personeelsdirecteur@technigo.be

26/09/2017

TechniGO! campus De Voorstad (CDO)

Aalst

Bjorn Moerman
05 376 92 51
personeelsdirecteur@technigo.be

9/10/2017

Imelda Instituut Brussel Kurt De Prins
02 511 06 53
kurt.deprins@imelda-instituut.be
20/11/2017
Don Bosco werken en leren Wilrijk

Christian Rutges
03 828 02 99
christian.rutges@donboscowilrijk.be

07/01/2018
KTA Jette Jette

Glenn Maes
0476 96 20 79
glenn.maes@sgrbrussel.be

15/11/2017
PROVIL ION Lommel

Peter Faes
011 79 93 30
peter.faes@limburg.be

13/11/2017
SBSO Ter Zee Oostende Floor Ameye
05 970 34 68
floor.ameye@terzee.be
23/10/2017

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Sint-Katherina-Lombeek

Johan Eliat
02 478 82 24
ozcs.west-brabant@vorselaaroi.be

01/09/2017

Brussel

Johan Eliat
02 478 82 24

zo snel mogelijk

Geel

Gie Geuns
014 58 91 30
gie.geuns@kogeka.be

08/01/2018
Herent

Annemie Magnus
016 20 82 74
info@dekraal.be

 

01/12/2017
Borgloon Luc Meekers
01 274 21 16
info@vbsborgloon.be
6/11/2017
De Haan Martine Somers
05 080 00 78
martine.somers@scholengroepimpact.be
1/12/2017
     

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Sint Paulusschool

Ukkel

Nancy Day
02 332 33 30
secretariaat@sintpaulusschool.be

zo snel mogelijk

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Stad en Politiezone Leuven

Leuven

Eef De Duffeleer
01 621 07 33
pz.leuven.hrm@police.belgium.eu

Z.s.m.

Stad Malle

Malle

Isabel Van Elsen
03 310 05 30
isabel.van.elsen@malle.be

15/10/2017

Gemeente Koksijde Koksijde

sollicitaties@koksijde.be
058/53 34 41

01/01/2018

Schoolspotters

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Stad Roeselare

Roeselare

Steven Deseure
05 126 24 63
steven.deseure@roeselare.be

1/09/2017