Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Groep Intro (CDV) Roeselare Hilde Bouckenooghe
0473 80 70 24
hilde.bouckenooghe@groepintro.be
Zo snel mogelijk
Vrije Technische Scholen 3 (BuSO) Sint-Niklaas Joris Seghers
038 03 80 04
personeelsdienst.buso@vtssn.be
01/01/2019
Het Spectrum Gent Viviane Gernaey
092 25 42 01
viviane.gernaey@onderwijs.gent.be
Zo snel mogelijk
GO! Campuns Genk Technisch Atheneum De Wijzer Genk Jeroen Vanden Boer
089 32 38 32
personeel.tadewijzer@gocampusgenk.be
Zo snel mogelijk
GO! Ensorinstituut Oostende Oostende Lindsey Tratsaert
059 33 95 64
lindsey.tratsaert@telenet.be
07/01/2019
Sint-Willebrord-Heilige Familie (Campus Sint-Willebrord) Berchem Jan Claus
032 39 27 87
willebrord@wilfam.be
Zo snel mogelijk
Technisch Instituut Don Bosco (CDO) Sint-Pieters-Woluwe

Leen Massaer
leerlingenbegeleider@dbspw.be

Zo snel mogelijk
GO! Athena campus Drie Hofsteden (2de & 3de graad) Kortrijk Bettina Ghyselinck
056 22 34 81
personeelsdienst@athena-driehofsteden.be
Zo snel mogelijk
Centrum Leren en Werken Westhoek Nieuwpoort Dayle Kyndt
05 862 44 90
co.clw@go-scholengroepwesthoek.be
Zo snel mogelijk
Stedelijk Lyceum Lakbors Deurne Leen Van Tongerloo
03 360 50 20 
leen.vantongerloo@so.antwerpen.be
Zo snel mogelijk
T.I. Sint-Carolusdocx bestandVacature.docx (17 kB) Sint-Niklaas

Katia De Keuleneir
03 780 51 16
katia.dekeuleneir@sint-carolus.be

20/12/2018
GO! Technisch Atheneum Brasschaat Brasschaat

Carine Matheussen
03 651 55 71
info@ktabrasschaat.be

zo snel mogelijk

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Vrije Basisschool Centrum Wevelgem Wevelgem Hans Seynhaeve
0473 67 05 36
hans.seynhaeve@guldenberg.be
Zo snel mogelijk
Vrije Basisschool Nieuwland (Scholengemeenschap Hewebo) Borgloon Luc Meekers
012 74 21 16
info@vbsborgloon.be
Zo snel mogelijk
GO! Technisch Atheneum Brugge Brugge Filip De Bel
0476 78 17 48
filip.de.bel@scholengroep25.be
Zo snel mogelijk
GO! Basisschool De Bij Liedekerke Jens Vanderghote
053 46 93 13
jens.vanderghote@sgrdender.be
Zo snel mogelijk
Scholengroep Impact Sint-Michiels Martine Somers
050 80 00 78
martine.somers@scholengroepimpact.be
Zo snel mogelijk

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

KTA1 De Prins Diest Peter Amerlinck
0478 20 51 76
peter.amerlinck@deprinsdiest.be
Zo snel mogelijk
Centrum Leven en Werken Gent Els Vandoorsselaer
092 24 48 93
clw.directeur@stad.gent
Zo snel mogelijk
GO! Atheneum Klein Brabant Bornem

Geert Joos
03 897 98 18
geert.joos@rvl.be

Zo snel mogelijk
Wittouckschool Brussel

Christine Sterckx
02 421 08 60
chrstine.sterckx@brunette.brucity.be

Zo snel mogelijk
Campus De Vesten Herentals

Kiala Renders
014 86 16 32
kiala.renders@campusdevesten.be

Zo snel mogelijk
GO! Basisschool Voskenslaan Gent

Elke Van de Kerckhove
elke.vandekerckhove@scholengroep.gent
09 272 77 87

Zo snel mogelijk
GO! Basisschool voor buitengewoon onderwijs Wilgenduin Kalmthout

Raf Fransen
03 666 60 24
directie@wilgenduin.be

Zo snel mogelijk
Vrije basisschool Immaculata (GVBS Sint-Lodewijkscollege) Sint-Michiels

Katleen Albrecht
katleen.albrecht@vzwsint-lodewijkbrugge.be
050 40 68 40

Zo snel mogelijk
Vrije basisschool Mozaïek Maasmechelen

Bert Paulissen
089 76 34 99
directie@mozaiekmm.be

Zo snel mogelijk
Lyceum Aan de Stroom Temse Gerry Verbeeck
0475 85 31 68
tac@lyceumtemse.be
Zo snel mogelijk

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Stichting Vlaamse Schoolsport

Antwerpen

Eric De Jongh
03 366 41 10
eric.dejongh@antwerpen.schoolsport.be

Zo snel mogelijk

Gemeentebestuur Malle Malle Isabel Van Elsen
03 310 05 30
isabel.van.elsen@malle.be
Zo snel mogelijk
Stad Menen Menen Inge Motte
05 652 71 80
personeelsdienst@menen.be
Zo snel mogelijk

Schoolspotters

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Momenteel geen nieuwe vacatures