Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! Atheneum Heist

Heist-op-den-Berg

(Antwerpen)

Jan Reymenants
015 76 73 40
jan.reymenants@atheneumheist.be

Zo snel mogelijk

Richtpunt campus Gent Abdisstraat

Gent
(Oost-Vlaanderen)

Henk Vlerick
092 67 12 49
henk.vlerick@richtpuntgent.be

17/09/2021

Vrije Technische Scholen - CLW connect

Sint-Niklaas
(Oost-Vlaanderen)

Lina Maes
037 77 44 31
linda.maes@clwconnect.be

01/09/2021

Go! Atheneum Emanuel Hiel

Schaarbeek
(Brussel)

Piet Van de Velde
02 241 31 08
piet.vandevelde@kahiel.be

15/09/2021

VTS3 - Vrije Technische Scholen 3 Buitengewoon Secundair Onderwijs

Sint-Niklaas
(Oost-Vlaanderen)

Joris Seghers
038 03 80 04
personeelsdienst.buso@vtssn.be

15/09/2021

GO! Campus Genk Altea

Genk
(Limburg)

Myriam Snellinx
089 35 16 31
directie.altea@gocampusgenk.be

01/10/2021

Hast Katholiek Onderwijs Hasselt

Hasselt
(Limburg)

Saki Kekis
0476 47 91 20
saki.kekis@campushast.be

01/10/2021

Groenendaalcollege

Merksem
(Antwerpen)

Geert De Sitter
03 645 74 40
vacature@groenendaalcollege.be

01/10/2021

Stedelijk Lyceum Pestalozzi

Antwerpen
(Antwerpen)

Sven De Laet
03 293 24 00
sven.delaet@so.antwerpen.be

01/10/2021

Scholen Da Vinci (KA Sint-Niklaas)

Sint-Niklaas
(Oost-Vlaanderen)

Lenz Smits
03 780 79 08
lenz.smits@scholendavinci.be

17/10/2021

SBSO De Varens 

Sint-Andries
(West-Vlaanderen)

Hans Verstraete
05 038 86 60
hans.verstraete@devarens.be

01/10/2021

PTS Centrum Leren en Werken

Mechelen
(Antwerpen)

Katrien Appels
03 317 11 90
katrien.appels@provincieantwerpen.be

Ingrid Scheldeman
0485 74 28 81
ingrid.scheldeman@provincieantwerpen.be

01/10/2021

AvAnt campus Jacob Jordaens

Antwerpen
(Antwerpen)

Karin De Pooter
03 286 41 85
karin.depooter@provincieantwerpen.be

Zo snel mogelijk

TechniGO! Campus De Voorstad

Aalst
(Oost-Vlaanderen)

K. Van De Walle
053 46 70 00
personeelsdirecteur@technigo.be

15/10/2021

 

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! Basisschool De Wereldbrug

Oudenaarde

Mieke Vanmaercke
055 33 45 60
directie@dewereldbrug.eu

Zo snel mogelijk

Technisch Instituut Sint-Paulus

Mol
(Antwerpen)

Daniel Swinnen
0476 95 12 21
daniel.swinnen@tisp.be

Zo snel mogelijk

Campus De Helix 1

Maasmechelen (Limburg)

Eveline Donné
089 77 99 68
eveline.donne@campusdehelix.be

Zo snel mogelijk

SGKSO viio

Tongeren (Limburg)

Guy Voets
012 24 20 75
guy.voets@viio.be

Zo snel mogelijk

KSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt

Bilzen (Limburg)

Nico Sillen
089 41 82 35
codi@sg-sintjozef.be

Zo snel mogelijk

Basisschool De Tandem

Eeklo
(Oost-Vlaanderen)

Laura Wagemans
092 187 861
laura.wagemans@sgr23.be

01/09/2021

Vrije basisschool Madonna St. Juliaan

Langemark
(West-Vlaanderen)

Katrien Demuijnck
0493 09 39 00
katrien.demuijnck@dekollebloeme.be

01/10/2021

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Vrije Lagere School Sint-Michiel

Leopoldsburg
(Limburg)

Geert De Meulemeester
011 40 12 12
geert.demeulemeester@tofkids.be

Zo snel mogelijk

Vrije Basisschool Mariavreugde

Wondelgem
(Oost-Vlaanderen)

Ann Savat
092 53 87 18
ann.savat@mariavreugde.be

01/09/2021

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Gemeente Liedekerke

Liedekerke (Vlaams-Brabant)

Koen De Feyter
053 64 55 70
koen.defeyter@liedekerke.be

Zo snel mogelijk

VSV Mechelen

pdf bestand2021 Vacature VeVe startbaner VSV.pdf (224 kB)

Mechelen (Antwerpen)

Elke Goris
015 63 14 06
elke.goris@vsv.be

14/10/2021

MOEV Oost-Vlaanderen

Heusden
(Oost-Vlaanderen)

Joeri Verfaille
09 243 90 50
joeri.verfaille@moev.be

01/10/2021

Stad Menen

Menen
(West-Vlaanderen)

Pieter Duprez
056 52 71 88
pieter.duprez@menen.be

22/10/2021

MOEV Limburg

Houthalen-Helchteren
(Limburg)

Jordy Thomassen
011 60 33 88
jordy.thomassen@moev.be

09/09/2021

Schoolspotters

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding