Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Groep Intro Meetjesland Leie en Schelde

Gent

Wouter Detienne
 0498/174.831
wouter.detienne@groepintro.be

19/04/2021

Campus de Helix 2

Maasmechelen

(Limburg)

Martijn Flipkens
089 77 99 68
martijn.flipkens@campusdehelix.be

01/09/2021

Sint-Michel

Leopoldsburg
(Limburg)

Tim Theunis
011 34 14 03
tim.theunis@sintmichel.be

29/03/2021

GO! Middenschool Kalevoet

Ukkel
(Brussel)

Tineke Piscador
02 370 64 40
tineke.piscador@atheneum-ukkel.be

19/04/2021

GO! Atheneum Calmeyn De Panne: Vestiging CLW Nieuwpoort

Nieuwpoort
(West-Vlaanderen)

Eugenie Taufour
058 71 91 01
co.clw@go-scholengroepwesthoek.be

03/05/2021

SBSO Zonnegroen

Zoutleeuw (Vlaams-Brabant)

Greet Impe
011 78 92 91
greet.impe@zonnegroen.be

03/05/2021

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! Basisschool De Wereldbrug

Oudenaarde

Mieke Vanmaercke
055 33 45 60
directie@dewereldbrug.eu

Zo snel mogelijk

Technisch Instituut Sint-Paulus

Mol
(Antwerpen)

Daniel Swinnen
0476 95 12 21
daniel.swinnen@tisp.be

Zo snel mogelijk

Campus De Helix 1

Maasmechelen (Limburg)

Eveline Donné
089 77 99 68
eveline.donne@campusdehelix.be

01/04/2021

VZW Katholiek basisonderwijs Guldenberg

Wevelgem 
(West-Vlaanderen)

Hans Seynhaeve
0473 67 05 36
hans.seynhaeve@guldenberg.be

01/04/2021

SGKSO viio

Tongeren (Limburg)

Guy Voets
012 24 20 75
guy.voets@viio.be

01/05/2021

KSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt

Bilzen (Limburg)

Nico Sillen
089 41 82 35
codi@sg-sintjozef.be

03/05/2021

GO! Koninklijk Technisch Atheneum Brugge

Sint-Michiels
(West-Vlaanderen)

Frank Dewulf
0495 40 10 31
fdewulf@ktabrugge.be

17/05/2021

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Vrije Lagere School Sint-Michiel

Leopoldsburg
(Limburg)

Geert De Meulemeester
011 40 12 12
geert.demeulemeester@tofkids.be

Zo snel mogelijk

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Gemeente Liedekerke

Liedekerke (Vlaams-Brabant)

Koen De Feyter
053 64 55 70
koen.defeyter@liedekerke.be

Zo snel mogelijk

Schoolspotters

Stad Blankenberge

Blankenberge
(West-Vlaanderen)

Bram Hagers
056 636 583
personeelsdienst@blankenberge.be

Zo snel mogelijk

Dienst outreachend Werken - Stad Gent pdf bestandvacature Schoolspotter Stad Gent.pdf (171 kB)

Gent
(Oost-Vlaanderen)

Pieter De Meersseman
0478 99 25 01
pieter.demeersseman@stad.gent.be

19/04/2021