Zoek LOP

  •  

    Zoektips

    • Het laden van de pagina gaat sneller in de browsers Chrome of Firefox.
    • Combineren van zoektermen kan voor extra filtering zorgen: vb ‘Leuven basis'
    • Als je 'voorzitter' typt, krijg je een lijst met enkel de LOP-voorzitters

      Van zodra het zoekveld hieronder wordt getoond kan je beginnen te typen, de zoekresultaten worden onmiddellijk getoond.

BELANGRIJK: Communicatie en het bezorgen van documenten gebeurt bij voorkeur digitaal.
 

Indien je een LOP toch per post wenst te bereiken, gebruik dan volgend adres:

Agentschap voor Onderwijsdiensten
t.a.v. <naam LOP-deskundige>
Koning Albert II-laan 15 (lokaal 4A29)
1210 Brussel

LOP Functie Naam E-mail Tel Url
Aalst
BASIS
Voorzitter Annemie Hayemal  
 
 
Aalst
BASIS
Deskundige Sibylle Decuyper sibylle.decuyper@ond.vlaanderen.be T 02 553 10 42
G 0492 18 41 21
 
Aalst
SECUNDAIR
Voorzitter Youssef Ben Abdeljelil  
 
 
Aalst
SECUNDAIR
Deskundige Liesbeth Croene liesbeth.croene@ond.vlaanderen.be T 02 553 70 02
G 0473 93 89 25
 
Aarschot
BASIS
Voorzitter Ludo Heylen  
 
 
Aarschot
BASIS
Deskundige Arif Akgönül arif.akgonul@ond.vlaanderen.be T 02 553 50 24
G 0499 77 11 66
 
Antwerpen
BASIS
Voorzitter    
 
 
Antwerpen
BASIS
Deskundige Willem Mestdagh willem.mestdagh@ond.vlaanderen.be T 02 553 55 92
G 0473 71 13 78
 
Antwerpen
BASIS
Deskundige Gert Pardon gert.pardon@ond.vlaanderen.be T 02 553  20 89
G 0470 90 13 18
 
Antwerpen
SECUNDAIR
Voorzitter Luc Claessens  
 
 
Antwerpen
SECUNDAIR
Deskundige Rina Dewulf rina.dewulf@ond.vlaanderen.be T 02 553 69 10
G 0499 86 49 30
 
Antwerpen
SECUNDAIR
Deskundige Wilfried Sel wilfried.sel@ond.vlaanderen.be
G 0491 35 11 20
 
Beersel - Halle - Sint-Pieters-Leeuw
BASIS
Voorzitter Dany Berckmans  
 
 
Beersel - Halle - Sint-Pieters-Leeuw
BASIS
Deskundige Greet Marcelis greet.marcelis@ond.vlaanderen.be T 02 553 14 69
G 0491 35 46 98
 
Beersel - Halle - Sint-Pieters-Leeuw
SECUNDAIR
Voorzitter Christian Reunes  
 
 
Beersel - Halle - Sint-Pieters-Leeuw
SECUNDAIR
Deskundige Greet Marcelis greet.marcelis@ond.vlaanderen.be T 02 553 14 69
G 0491 35 46 98
 
Beringen - Leopoldsburg
SECUNDAIR
Voorzitter    
 
 
Beringen - Leopoldsburg
SECUNDAIR
Deskundige Frank Smits frank.smits@ond.vlaanderen.be T 02 553 05 92
G
 
Beringen
BASIS
Voorzitter    
 
 
Beringen
BASIS
Deskundige Frank Smits frank.smits@ond.vlaanderen.be T 02 553 05 92
G
 
Bilzen - Hoeselt - Tongeren
SECUNDAIR
Voorzitter Josse Lambrix    
 
 

Bilzen - Hoeselt - Tongeren
SECUNDAIR

Deskundige Rik Hermans rik.hermans@ond.vlaanderen.be T 02 553 68 16
G 0492 15 25 09
 
Bilzen
BASIS
Voorzitter Bert Verleysen    
 
 
Bilzen
BASIS
Deskundige Rik Hermans rik.hermans@ond.vlaanderen.be T 02 553 68 16
G 0492 15 25 09
 
Blankenberge - Brugge
SECUNDAIR
Voorzitter Stefaan Lambrecht  
 
 
Blankenberge - Brugge
SECUNDAIR
Deskundige Johan De Backere johan.debackere@ond.vlaanderen.be T 02 553 67 96
G 0473 93 89 27
 
Bonheiden - Mechelen - Sint-Katelijne-Waver - Zemst
BASIS
Voorzitter Stefaan Deleus  
 
 
Bonheiden - Mechelen - Sint-Katelijne-Waver - Zemst
BASIS
Deskundige Annigje Claes annigje.claes@ond.vlaanderen.be T 02 553 06 10
G 0470 24 37 47
 
Boom - Willebroek
SECUNDAIR
Voorzitter Lieve  Van Dyck  
 
 
Boom - Willebroek
SECUNDAIR
Deskundige Katty Kloeck katty.kloeck@ond.vlaanderen.be T 02 553 51 95
G 0499 85 89 89
 
Boom
BASIS
Voorzitter Annick Hagemans  
 
 
Boom
BASIS
Deskundige Katty Kloeck katty.kloeck@ond.vlaanderen.be T 02 553 51 95
G 0499 85 89 89
 
Brugge
BASIS
Voorzitter Erwin De Bisscop  
 
 
Brugge
BASIS
Deskundige Marianne Bogaert marianne.bogaert@ond.vlaanderen.be T 02 553 50 19
G 0491 99 60 13
 
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
BASIS
Voorzitter Joost Vaesen  
 
 
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
BASIS
Deskundige Evelien Caron evelien.caron@ond.vlaanderen.be T 02 553 29 73
G 0499 77 11 67
 

Brussels Hoofdstedelijk Gewest
BASIS

Deskundige Ine Marck ine.marck@ond.vlaanderen.be T 02 553 00 19
G 0499 86 49 29
 
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
SECUNDAIR
Voorzitter Petrus Van den Cruyce  
 
 
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
SECUNDAIR
Deskundige Fadime Köse fadime.kose@ond.vlaanderen.be T 02 553 67 01
G 0473 93 89 30
 
De Panne - Koksijde - Nieuwpoort
BASIS
Voorzitter Andy De Brabander  
 
 
De Panne - Koksijde - Nieuwpoort
BASIS
Deskundige Sibylle Decuyper sibylle.decuyper@ond.vlaanderen.be T 02 553 10 42
G 0492 18 41 21
 
Dendermonde
BASIS
Voorzitter    
 
 
Dendermonde
BASIS
Deskundige Liesbeth Croene liesbeth.croene@ond.vlaanderen.be T 02 553 70 02
G 0473 93 89 25
 
Dendermonde
SECUNDAIR
Voorzitter Wim Leybaert  
 
 
Dendermonde
SECUNDAIR
Deskundige Liesbeth Croene liesbeth.croene@ond.vlaanderen.be T 02 553 70 02
G 0473 93 89 25
 
Diest
BASIS
Voorzitter Luc Vandeput  
 
 
Diest
BASIS
Deskundige Frank Smits frank.smits@ond.vlaanderen.be T 02 553 05 92
G
 
Diest
SECUNDAIR
Voorzitter Luc Vandeput  
 
 
Diest
SECUNDAIR
Deskundige Arif Akgönül arif.akgonul@ond.vlaanderen.be T 02 553 50 24
G 0499 77 11 66
 
Dilsen-Stokkem - Maasmechelen
SECUNDAIR
Voorzitter Peter Kohlbacher  
 
 
Dilsen-Stokkem - Maasmechelen
SECUNDAIR
Deskundige Dirk Herfs dirk.herfs@ond.vlaanderen.be T 02 553 69 81
G 0474 32 37 59
 
Dilsen-Stokkem
BASIS
Voorzitter Marita Leyssen  
 
 
Dilsen-Stokkem
BASIS
Deskundige Dirk Herfs dirk.herfs@ond.vlaanderen.be T 02 553 69 81
G 0474 32 37 59
 
Duffel - Lier
SECUNDAIR
Voorzitter Sophie d'Hulst  
 
 
Duffel - Lier
SECUNDAIR
Deskundige Katty Kloeck katty.kloeck@ond.vlaanderen.be T 02 553 51 95
G 0499 85 89 89
 

Genk
BASIS

Voorzitter Havva Duman  
 
 
Genk
BASIS
Deskundige Lies Zaenen lies.zaenen@ond.vlaanderen.be T 02 553 47 50
G 0499 59 43 65
 
Genk
SECUNDAIR
Voorzitter Nihal Demir  
 
 

Genk
SECUNDAIR

Deskundige Lies Zaenen lies.zaenen@ond.vlaanderen.be T 02 553 47 50
G 0499 59 43 65
 
Gent
BASIS
Voorzitter Jean Pierre Verhaeghe  
 
 
Gent
BASIS
Deskundige Els Bertels els.bertels@ond.vlaanderen.be T 02 553 50 21
G 0492 72 28 08
 
Gent
SECUNDAIR
Voorzitter    
 
 
Gent
SECUNDAIR
Deskundige Maarten Haesaert maarten.haesaert@ond.vlaanderen.be T 02 553 17 82
G 0479 79 49 66
 
Geraardsbergen - Oudenaarde - Ronse
SECUNDAIR
Voorzitter Jean-Pierre Van Der Meiren  
 
 
Geraardsbergen - Oudenaarde - Ronse
SECUNDAIR
Deskundige Luc Top luc.top@ond.vlaanderen.be T 02 553 66 79
G 0499 80 89 67
 
Geraardsbergen
BASIS
Voorzitter Lucien Van Schoors  
 
 
Geraardsbergen
BASIS
Deskundige Luc Top luc.top@ond.vlaanderen.be T 02 553 66 79
G 0499 80 89 67
 
Grimbergen - Machelen - Vilvoorde
SECUNDAIR
Voorzitter Hubert Buys  
 
 
Grimbergen - Machelen - Vilvoorde
SECUNDAIR
Deskundige Nanda Dreesen nanda.dreesen@ond.vlaanderen.be T 02 553 17 99
G 0479 79 49 65
 
Haacht - Keerbergen - Mechelen - Sint-Katelijne-Waver
SECUNDAIR
Voorzitter Geert Bervoets  
 
 
Haacht - Keerbergen - Mechelen - Sint-Katelijne-Waver
SECUNDAIR
Deskundige Annigje Claes annigje.claes@ond.vlaanderen.be T 02 553 06 10
G 0470 24 37 47
 
Hamme - Zele
SECUNDAIR
Voorzitter Christine Drieghe  
 
 
Hamme - Zele
SECUNDAIR
Deskundige Cindy Vergult cindy.vergult@ond.vlaanderen.be T 02 553 13 09
G 0492 18 48 62
 
Hamme
BASIS
Voorzitter Christine Drieghe  
 
 
Hamme
BASIS
Deskundige Marianne Bogaert marianne.bogaert@ond.vlaanderen.be T 02 553 50 19
G 0491 99 60 13
 
Hasselt
BASIS
Voorzitter Heidi Frederix  
 
 
Hasselt
BASIS
Deskundige Carina Thomis carina.thomis@ond.vlaanderen.be T 02 553 66 91
G 0476 41 00 57
 
Hasselt
SECUNDAIR
Voorzitter Paul Janssen  
 
 
Hasselt
SECUNDAIR
Deskundige

Carina Thomis

carina.thomis@ond.vlaanderen.be T 02 553 66 91
G 0476 41 00 57
 
Hechtel-Eksel - Heusden-Zolder - Houthalen-Helchteren
SECUNDAIR
Voorzitter Tine Bos  
 
 
Hechtel-Eksel - Heusden-Zolder - Houthalen-Helchteren
SECUNDAIR
Deskundige Wim Verkammen wim.verkammen@ond.vlaanderen.be T 02 553 07 11
G 0473 71 13 99
 
Heusden-Zolder
BASIS
Voorzitter    
 
 
Heusden-Zolder
BASIS
Deskundige Wim Verkammen wim.verkammen@ond.vlaanderen.be T 02 553 07 11
G 0473 71 13 99
 
Houthalen-Helchteren
BASIS
Voorzitter Hassan Amaghlaou  
 
 
Houthalen-Helchteren
BASIS
Deskundige Dirk Herfs dirk.herfs@ond.vlaanderen.be T 02 553 69 81
G 0474 32 37 59
 
Kortrijk - Menen
SECUNDAIR
Voorzitter Joost Bonte  
 
 
Kortrijk - Menen
SECUNDAIR
Deskundige Sibylle Decuyper sibylle.decuyper@ond.vlaanderen.be T 02 553 10 42
G 0492 18 41 21
 
Kortrijk
BASIS
Voorzitter    
 
 
Kortrijk
BASIS
Deskundige Marianne Bogaert marianne.bogaert@ond.vlaanderen.be T 02 553 50 19
G 0491 99 60 13
 

Leopoldsburg
BASIS

Voorzitter    
 
 
Leopoldsburg
BASIS
Deskundige Carina Thomis carina.thomis@ond.vlaanderen.be T 02 553 66 91
G 0476 41 00 57
 
Leuven
BASIS
Voorzitter Els Bertrands  
 
 
Leuven
BASIS
Deskundige Arif Akgönül arif.akgonul@ond.vlaanderen.be T 02 553 50 24
G 0499 77 11 66
 
Leuven
SECUNDAIR
Voorzitter Jos Vaesen  
 
 
Leuven
SECUNDAIR
Deskundige Ina Buvens ina.buvens@ond.vlaanderen.be T 02 553 50 13
G 0491 62 93 46
 

Lier
BASIS

Voorzitter Sophie d'Hulst  
 
 
Lier
BASIS
Deskundige Katty Kloeck katty.kloeck@ond.vlaanderen.be T 02 553 51 95
G 0499 85 89 89
 
Lokeren
BASIS
Voorzitter Gil Thys  
 
 
Lokeren
BASIS
Deskundige Evy D’hollander evy.dhollander@ond.vlaanderen.be T 02 553 68 45
G 0492 15 90 54
 
Lokeren
SECUNDAIR
Voorzitter    
 
 
Lokeren
SECUNDAIR
Deskundige Evy D'hollander evy.dhollander@ond.vlaanderen.be T 02 553 68 45
G 0492 15 90 54
 
Maasmechelen
BASIS
Voorzitter Peter Kohlbacher  
 
 
Maasmechelen
BASIS
Deskundige Dirk Herfs dirk.herfs@ond.vlaanderen.be T 02 553 69 81
G 0474 32 37 59
 
Menen
BASIS
Voorzitter Nele Hofman  
 
 
Menen
BASIS
Deskundige Johan De Backere johan.debackere@ond.vlaanderen.be T 02 553 67 96
G 0473 93 89 27
 
Middelkerke - Oostende
BASIS
Voorzitter Eddy Declercq  
 
 
Middelkerke - Oostende
BASIS
Deskundige Sibylle Decuyper sibylle.decuyper@ond.vlaanderen.be T 02 553 10 42
G 0492 18 41 21
 
Middelkerke - Oostende
SECUNDAIR
Voorzitter Guido Decombel  
 
 
Middelkerke - Oostende
SECUNDAIR
Deskundige Sibylle Decuyper sibylle.decuyper@ond.vlaanderen.be T 02 553 10 42
G 0492 18 41 21
 
Oudenaarde
BASIS
Voorzitter Stefaan Vercamer  
 
 
Oudenaarde
BASIS
Deskundige Luc Top luc.top@ond.vlaanderen.be T 02 553 66 79
G 0499 80 89 67
 
Roeselare
BASIS
Voorzitter Johan Debaene  
 
 
Roeselare
BASIS
Deskundige Johan De Backere johan.debackere@ond.vlaanderen.be T 02 553 67 96
G 0473 93 89 27
 
Roeselare
SECUNDAIR
Voorzitter Johan Debaene  
 
 
Roeselare
SECUNDAIR
Deskundige Johan De Backere johan.debackere@ond.vlaanderen.be T 02 553 67 96
G 0473 93 89 27
 
Ronse
BASIS
Voorzitter Marc Verbeeck  
 
 
Ronse
BASIS
Deskundige Luc Top luc.top@ond.vlaanderen.be T 02 553 66 79
G 0499 80 89 67
 
Sint-Niklaas - Temse
SECUNDAIR
Voorzitter Magda Vercauteren  
 
 
Sint-Niklaas - Temse
SECUNDAIR
Deskundige Cindy Vergult cindy.vergult@ond.vlaanderen.be T 02 553 13 09
G 0492 18 48 62
 
Sint-Niklaas - Temse
SECUNDAIR
Deskundige Evelien Lombaert evelien.lombaert@ond.vlaanderen.be T 02 553 04 76
G 0492 34 36 14
 
Sint-Niklaas
BASIS
Voorzitter Magda Vercauteren  
 
 
Sint-Niklaas
BASIS
Deskundige Evelien Lombaert evelien.lombaert@ond.vlaanderen.be T 02 553 04 76
G 0492 34 36 14
 
Sint-Truiden
BASIS
Voorzitter Flor Ory  
 
 

Sint-Truiden
BASIS

Deskundige Wim Verkammen wim.verkammen@ond.vlaanderen.be T 02 553 07 11
G 0473 71 13 99
 
Sint-Truiden
SECUNDAIR
Voorzitter Johan Boucneau  
 
 
Sint-Truiden
SECUNDAIR
Deskundige Wim Verkammen wim.verkammen@ond.vlaanderen.be T 02 553 07 11
G 0473 71 13 99
 
Temse
BASIS
Voorzitter Magda De Meyer  
 
 
Temse
BASIS
Deskundige Evy D’hollander evy.dhollander@ond.vlaanderen.be T 02 553 68 45
G 0492 15 90 54
 

Tienen
BASIS

Voorzitter Luc Veroeveren  
 
 
Tienen
BASIS
Deskundige Evelien Caron evelien.caron@ond.vlaanderen.be T 02 553 29 73
G 0499 77 11 67
 
Tienen
SECUNDAIR
Voorzitter Bea Morissens  
 
 
Tienen
SECUNDAIR
Deskundige Ina Buvens ina.buvens@ond.vlaanderen.be T 02 553 50 13
G 0491 62 93 46
 
Tongeren
BASIS
Voorzitter Arlette Bours  
 
 
Tongeren
BASIS
Deskundige Rik Hermans rik.hermans@ond.vlaanderen.be T 02 553 68 16
G 0492 15 25 09
 
Turnhout
BASIS
Voorzitter Etienne Loots  
 
 
Turnhout
BASIS
Deskundige Wouter Neels wouter.neels@ond.vlaanderen.be T 02 553 05 15
G 02 553 05 15
 
Turnhout
SECUNDAIR
Voorzitter Suzy Maes  
 
 
Turnhout
SECUNDAIR
Deskundige Wouter Neels wouter.neels@ond.vlaanderen.be T 02 553 05 15
G 02 553 05 15
 
Vilvoorde
BASIS
Voorzitter Hubert Buys  
 
 
Vilvoorde
BASIS
Deskundige Nanda Dreesen nanda.dreesen@ond.vlaanderen.be T 02 553 17 99
G 0479 79 49 65
 

Willebroek
BASIS

Voorzitter Katja Mampaey  
 
 
Willebroek
BASIS
Deskundige Nanda Dreesen nanda.dreesen@ond.vlaanderen.be T 02 553 17 99
G 0479 79 49 65
 
Zele
BASIS
Voorzitter Christophe Verneirt  
 
 
Zele
BASIS
Deskundige Liesbeth Croene liesbeth.croene@ond.vlaanderen.be T 02 553 70 02
G 0473 93 89 25